úterý 2. května 2017

MÍŠA... Romantický layoutTento rok chci vytvořit více scrapbookových stránek a zatím se mi to daří. Dnes bych Vám ráda ukázala jednu, která mi dala zabrat víc než jsem čekala :) První podklad na bílé čtvrtce jsem zmuchlala a vyhodila, až s tím na kraft papíru jsem byla spokojená...


Tohle moje selfie jsem chtěla scrapnout asi hnedka od začátku, když jsem ho vyfotila. Sobecky musím říct, že se na té fotce sama sobě líbím :) A ač to nevypadá, fotka je focená v prosinci :)


Jako podklad jsem tedy použila kraft čtvrtku, na kterou jsem pomocí šablony a texturovací pasty přenesla jemný vzor krajky. Pomocí ecoline barev v hnědých a růžových tonech jsem nabarvila pozadí.


Jako podklad po fotku jsem použila nádherný papír ze sady House of roses od Lemoncraft. Z papíru Old letters jsem vystříhala staré pohlednice a seznamy, které jsem ledabyle umístila pod fotku. Z jiného papíru jsem vystřihla růži a zelené motýlky.


Stránku jsem ještě doplnila chipboardem plůtku od egocraft.pl, který jsem natřela růžovou ecoline barvou. Doplnila jsem dva nápisy od 7Dots studio a zacákala gessem a ecoline barvami. Nakonec lehce pozaďového razítka a je hotovo.

Myslím, že v poslední době frčí hlavně PL a na klasické stránky se zapomíná! Vytvořte si s námi také jednu a pochlubte se na facebooku nebo instagramu. Nezapomeňte na hastag #papergardenlayout. 

Žádné komentáře:

Okomentovat